Vlastnícka štruktúra

ABS PAYMENT
SLOVAKIA a.s.
ic-group

IC - CENTRAL EUROPE HOLDING LIMITED a ARBITAS s.r.o.

map
chess

IC Group

Poradenská a investičná medzinárodná skupina

Spoločnosť je založená na tíme so silnou kultúrou vlastníctva. Veríme, že tak vytvoríme skutočné prepojenie medzi splnením cieľov klientov, našich obchodných cieľov a individuálnych motívov. Základom našej investičnej filozofie pre našich klientov je odhodlanie ponúkať klientom inovatívne riešenia, ktoré prinášajú vzájomne dohodnuté, dlhodobé výsledky.

Investujeme do popredných európskych nehnuteľností, technológií, privátneho kapitálu a významných výrobných spoločností. Spolupracujeme so súkromnými investičnými fondami, ktoré spravujú celosvetové portfólio vo výške 2 miliardy EUR. Máme viac než 15 zastupiteľstiev po celom svete, investičné projekty v Európe, Južnej Amerike, Strednej Ázii, na Blízkom aj Ďalekom Východe. Táto jedinečná perspektíva vytvorila našu investičnú platformu a umožnila nám zostať v popredí investičných inovácií. Ponúkame komplexné finančné a investičné poradenské služby, vrátane strategického plánovania, prieskumu trhu, návrhu a riadenia projektov, riadenia rizík, zadávania zákazok, vývoj či výrobu technológií.

ARBITAS

Vývoj Fintech technológií využívajúcich Blockchain

Spoločnosť so silným technologickým apelom, ktorá vyvíja a realizuje najmodernejšie HW aj SW riešenia.

Arbitas je spoločnosť, ktorá vyvíja softvér a webové systémy pre banky, úverové organizácie, poisťovacie spoločnosti, vládne a komerčné podniky. Pomáhame automatizovať obchodné procesy podnikov a znižovať náklady na predaj finančných produktov a služieb.

arbitas